Canlı Sıva (İpek Sıva)

Wöber tarafından üretilen canlı sıva, iç cephelerde kullanılan ısı yalıtımı, ses yalıtımı ve dekorasyon malzemesidir. Şeffaf mala ile uygulaması yapılır. Duvar veya tavanda kullanılır. Uzun ömürlüdür, dökülme yapmaz ve bakım gerektirmez. Nemli bez ile silinebilir veya cif deterjan ile lekeler temizlenebilir.

Canlı sıva alev almaz. Yangın esnasında yanmayı yavaşlatır, güvenlidir. Sağlığa zararlı madde içermez, salınım yapmaz. Duvarları kaplarken poşet etkisi yapmaz, duvarların hava almasını sağlar. Böylece nem veya rutubet oluşan yerlerde kullanıldığında bu sorunu ortadan kaldırır. Duvar kağıdı gibi değildir, tamir edilebilir.

Wöber canlı sıva pakette kullanıma hazır halde satılmaktadır. Paket üzerinde ki yazılı talimatlara uyarak su ile karıştırın ve uygulayın. Uygulaması kolaydır, herkes zorlanmadan yapabilir. 1 paket ortalama 1 kg ağırlığında olup, 4 ile 5 m² arasında yer kaplamaktadır. Bu oran uygulama alanı ve ustaya göre değişebilir.

Wöber ürünlerini kredi kartı ile taksitli veya tek çekim şeklinde ya da kapıda ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Kargolar iş günlerinde 17:00 civarı gönderilmektedir. Türkiye’nin her yerine MNG Kargo ile gönderim yapılır. Kargonun ulaşım süresi 1-2 iş günüdür. Kargonuz çıktığında SMS ile bilgilendirilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen canlı destek hattından bize ulaşın.