Yenilenen 2018 Wöber canlı sıva renklerini görmek için buraya tıklayın, kataloğu indirmek için buraya tıklayın.

Canlı Sıva

Canlı sıva sayfasına hoşgeldiniz!

Paketi 45 TL'den başlayan fiyatlara Wöber canlı sıva almak için renginizi belirleyin ve hemen online sipariş verin.

Renk seçmek için CANLI SIVA kategorisini inceleyin.

Wöber canlı sıva hakkında detaylı bilgi almak için sayfanın devamını okuyabilirsiniz.


Canlı sıva - Wöber

Canlı sıva Wöber tarafından üretilmektedir.

Wöber tarafından üretilen canlı sıva aynı zamanda ipek sıva olarak da bilinir. 800-900 gram ağırlığında paketlerde satılır. 1 paket uygulama alanı ve ustaya bağlı olarak 4 ile 5 m² arasında yer kaplar. Paket fiyatları stok durumu, renk ve desene göre değişiklik gösterebilir. Canlı sıva uygulaması için sadece su, karıştırma kabı, mikser ve şeffaf mala (canlı sıva malası) gerekir.


Sipariş ve Ödeme

Wöber ürünlerini internet sitemizden veya 0533 603 99 40 numaralı mobil hattımızı arayarak sipariş verebilirsiniz. Telefonla sipariş vermeden önce lütfen desen kodu ve paket sayısını belirleyin. Siparişler 1-2 iş günü içinde hazırlanır ve MNG Kargo ile gönderilir. Internet sitemizden sipariş verirken kredi kartınızla tek çekim veya taksitli olarak ödeme yapılmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğinde nakit veya kredi kartıyla tek çekim şekilde seçenekler mevcuttur.


Canlı sıva nasıl hazırlanır?

Wöber'den aldığınız canlı sıva paketini açarak geniş ve derin bir kap içine boşaltın. Plastik kova kullanabilirsiniz. Daha sonra paketin üzerinde yazan miktarda (Genelde 6-7 litre) temiz su ekleyin ve mikser ile 5-10 dakika karıştırın. (Matkap ucuna takılan mikserlerden nalburlarda bulabilirsiniz.) Daha sonra bu karışımı en az 1-2 saat bekletin. Burada dikkat etmeniz gereken önemli bir konu ise her paketi ayrı-ayrı karıştırmaktır. 2 veya 3 paketi aynı anda karıştırmayınız!


Canlı sıva nasıl uygulanır?

Hazır kıvama gelen canlı sıvayı şeffaf mala (Canlı sıva malası) ile duvara 2 ile 2,5 mm kalınlığında sürün ve düzleştirin. Uygulama yapacağınız yere beyaz geçiş astar boyası (Her nalburda bulunur.) sürmenizi tavsiye ediyoruz. Böylece hem duvarı temizlemiş olursunuz (Toz, sigara dumanı, vb. etkenlerden dolayı kusmayı önlersiniz.) hem de canlı sıvanın daha iyi yapışmasını sağlarsınız. Ayrıca beyaz geçiş astarı üzerine yapılan uygulamalarda 1 paketin daha fazla alan kapladığını söyleyebiliriz.


Sıkça sorulan sorular


Canlı sıva me ne zaman kurur?

Kış aylarında ön kuruma 3-4 gün, yaz aylarında 1-2 gündür. Ortam sıcaklığına bağlı olarak değişebilir.


Canlı sıva uygulamadan önce beyaz geçiş astarı şart mı?

Uygulama yapacağınız yer beyaz ise, temizlemeniz yeterli olur. Geçiş astarı şart değil. Fakat başka renk üstüne uygulama yapacaksanız geçiş astarı tavsiye ediyoruz.


Canlı sıva nasıl temizlenir?

Nemli bir bez ile silebilirsiniz. Ağır lekeler için Cif deterjan kullanabilirsiniz. Çıkmayan lekelerin olduğu bölge sökülerek yeniden canlı sıva sürebilirsiniz. İz veya leke kalmaz.


Katalog gönderiyor musunuz?

Wöber canlı sıva kataloğu ihtiyacınız varsa lütfen bize mobil hattımız üzerinden ulaşın. Telefon numaramız 05357445403. Online kataloğumuz için buraya tıklayınız.


Canlı sıva ısı yalıtımı yapıyor mu?

Canlı sıva içeriğinde bulunan elyaf ve benzeri malzemeler sayesinde sıcak havanın direkt olarak duvarlar ile temas etmesi önlenmektedir. Böylece sıcak hava ortamda kalır ve soğumaz. Bu sayede kombiniz veya klimanız daha az çalışır, ödemeleriniz %55 oranında azalır.


Ses yalıtımı için canlı sıva kullanılır mı?

Yumuşak ve ipeksi dokusu sayesinde canlı sıva %35 oranında ses yalıtımı sağlar. Oturma odasına uyguladığınız canlı sıva sayesinde TV sesi, konuşma sesleri diğer odalara ulaşmaz. Böylece canlı sıvanın hem dekorasyon hem yalıtım özelliğinden faydalanmış olursunuz.


Wöber canlı sıva bayisi olmak istiyorum, şartlarınız nedir?

Bayilik için mobil hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Telefon numaramız 05357445403.


Canlı sıva uygulama hizmeti veriyor musunuz?

Wöber olarak sadece canlı sıva üretimi yapıyoruz. Uygulama hizmeti vermiyoruz.


Siparişim/Kargom kaç günde gelir?

Siparişler genelde 1-2 iş günü içinde hazırlanır ve kargoya verilir. Kargo ise İstanbul'a 400 km mesafedeki yerlere 1, uzak mesafelere ise 2 iş gününde teslim edilmektedir.


Hangi kargo ile çalışıyorsunuz?

Türkiye genelinde en çok şube sayısına sahip MNG Kargo ile çalışmaktayız.


İndirim yapıyor musunuz?

100 paket ve üzeri alımlarda indirim yapıyoruz. Wöber ile sürekli çalışan uygulama ustaları ile anlaşmalar sağlayarak indirim yapıyoruz.