Wöber ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için 0533 603 9940 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Canlı Sıva İstanbul

Canlı Sıva İstanbul bölgesi sipariş sayfası

İstanbul bölgesinden canlı sıva siparişi vermek için internet sitemizde seçtiğiniz ürünün sayısını belirterek online işlem yapabilirsiniz. Daha hızlı ve kolay bir şekilde sipariş vermek için canlı sıva İstanbul bölgesi mobil sipariş hattımızı aramanızı tavsiye ederiz. Telefon numarası 0535 744 5403.

 

Ödeme seçenekleri

Canlı sıva siparişleriniz için internet sitemiz üzerinden kredi kartınızla güvenli ödeme yapabilirsiniz. Bunun için istediğiniz ürünü sepete ekle butonuna basarak ödeme sayfasına geçin, kart bilgilerinizi doldurun, tek çekim veya taksitli olarak ödeyin. İkinci seçenek ise kapıda ödeme. Bunun için ödeme sayfasında kapıda ödeme seçeneğini tıklayın, MNG Kargo ile gönderdiğimiz siparişinizi teslimat anında nakit veya kredi kartıyla tek çekim olacak şekilde ödeyebilirsiniz.

 

Siparişin hazırlanması ve kargo süresi

Verilen siparişler 1 ile 2 iş günü içinde hazırlanır ve kargoya verilir. İstanbul’a 400 km mesafedeki adreslere MNG Kargo 1 iş günü içinde teslimat yapmaktadır. Daha uzak mesafelere 2 ile 3 iş gününde teslimat yapılır. Kargonuzun nerede olduğunu öğrenmek isterseniz Siparişlerim linkinden kargo takip numarasını alarak MNG Kargo’nun internet sitesinden sorgulayabilirsiniz.

 

Canlı sıva hazırlanışı ve uygulaması

Size gelen canlı sıva paketini açarak derin ve geniş bir kap içine boşaltın. 6 veya 7 litre temiz su ekleyin. Mikser ile 5-10 dakika güzelce karıştırın. Karıştırdıktan sonra mutlaka 1-2 saat bekletin/dinlendirin. Unutmayın, her paketi ayrı-ayrı karıştırmanız gerekir. 2 paketi birlikte karıştırmayın.

 

2018 renk kataloğu için canlısıva sayfasını inceleyebilir, ürün seçerek sipariş verebilirsiniz.

Telefon ile destek almak veya sipariş vermek için  05357445403 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.