Yenilenen 2018 Wöber canlı sıva renklerini görmek için buraya tıklayın, kataloğu indirmek için buraya tıklayın.

Hakkımızda

2010 yılında “Türkiye’de ve Dünya’da ısı yalıtımı, ses yalıtımı ve dekorasyon ihtiyaçlarının ekonomik ve pratik malzemeler ile giderilmesi” ilkesiyle yola çıkan Wöber, geçen 16 yıllık süreçte Türkiye’ye ve Dünya’ya fayda sağlayacak ürünler geliştirmeye devam ederek bu istikrarını sürdürmektedir.

2016 yılında e-ticarete giriş yaparak önemli bir adım atmış, ürettiği ekonomik ve pratik ürünleri daha çok kişiye ulaştırmıştır. Ürettiği malzemelerin pazarda tanınması için çeşitli kampanyalar, etkinlikler, reklamlar ve uygulamalar yaparak milyonlarca kişinin bu konuda bilgi sahibi olmasını sağlamıştır.

Wöber “sürekli üretim, sürekli gelişim” hedefi sayesinde günümüzde ısı yalıtımı, ses yalıtımı ve dekorasyon sektöründe geliştirdiği 5’den fazla ürün/malzeme ile sektörde hak ettiği konuma emin adımlarla yürümektedir.

Wöber, aynı zamanda sosyal sorumluluk projeleri ile kamuoyundan övgüler almaktadır. Bir çok bölgelerde; enerji tasarrufu ve e-ticaret konularında çeşitli seminer, etkinlik ve sempozyumlar düzenleyerek çevresindekileri bilgilendirmeye ve bu konuda ilerlemeye teşvik etmektedir.

Dünya çapında bir fayda sağlamak amacı ile çıktığı yolda; yorulmadan ve büyük bir azimle ilerleyen Wöber markası, hizmet verdiği binlerce müşterisine ve değerli iş ortaklarına teşekkürü bir borç bilir.

Saygılarımızla
Wöber Ekibi