ROMA 7002
ROMA 7002

ROMA 7002 (7002)

Marka : Wöber
Fiyat : ₺190,00(KDV Dahil)

Wöber Canlı Sıva

Yeni nesil duvar sıvası ile tanışın. Canlı sıva ile duvar kaplama, ısı yalıtımı, ses yalıtımı ve dekorasyon yapabilirsiniz. Hem de çok uygun fiyatlara!

 

Canlı Sıva Dekorasyon Özelliği

Canlı sıva duvar dekorasyonu için modern ve kullanışlı bir malzemedir. Her odaya, ofise veya yaşam alanına uygun renk ve desen seçeneği bulabilirsiniz.

 

Canlı Sıva Yalıtım Özelliği

Canlı sıva uygulanan iç mekanlar yazın serin, kışın sıcak kalır. Ödediğiniz faturalar neredeyse yarı-yarıya azalır. %50 civarında ısı yalıtımı ve %35 civarında ses yalıtımı yapar.

 

Nem, rutubet, küf derdine son!

Canlı sıva duvarlarda ki kabarmaları, nemi, rutubeti ve küfü önler!

 

Canlı Sıva Kendin Yap Tarzında Kolay Uygulanır

Gelen paketi geniş bir kap içine boşaltın. Mixer’le malzemeyi ayrıştırın. 7-8 litre temiz su ile güzelce karıştırın. En az 1-2 saat kadar dinlendirin. Daha sonra şeffaf mala ile duvara uygulayın. (Uygulama yapılacak alanın temiz olması gerekir. Bu nedenle Canlı sıva yapacağınız alana daha önceden beyaz geçiş astarı sürmeniz tavsiye edilir.)

 

Canlı Sıva Diğer Özellikleri

Ekonomiktir, tutuşmaz, kanserojen madde içermez, kokmaz, bozulmaz, uzun ömürlüdür, nemi rutubeti önler, kabarma yapmaz, tamir edilebilir, leke veya iz bırakmaz, kolay uygulanır.

 

1 paket ile ortalama 5 m² alana uygulama yapabilirsiniz!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı